סיורים | יקב בוטיק פסגות
Language

סוכות ביקב פסגות – בואו ליהנות מסיורים, טעימות יין, ופלטת גבינות מתיישנות  | בתיאום מראש. 
יש סוכה במקום
במהלך חול המועד מרכז המבקרים שלנו פתוח לסיורים בימים א' עד ו' – 1.10.230-6.1.23 בין השעות 09:00 – 17:00
לקביעת סיורים: 02-9979333 | [email protected]

סוד הקסם של יין טוב הוא בחיבור המדויק בין טעם הענבים למקום בו הם גדלים. אצלנו ביקב פסגות החיבור בין הפרי, המקום והאדמה עליו הוא גדל הם סיפור של מורשת ושייכות היסטורית בת אלפי שנים, אנו ממשיכים מסורת יין עתיקת יומין המחברת אותנו לאדמה וליבולה כבר אלפי שנים…

אנו מזמינים אתכם לסיור מרתק במרכז המבקרים שנבנה על אם הדרך הקדומה והעדכנית לירושלים בחבל ארץ בנימין, וליהנות מאתרים היסטוריים, נוף בראשיתי, כרמי יין ואירוח מפנק וחוויתי במבנה היקב המרשים
רק 15 דקות נסיעה מירושלים.

מה אצלנו?
מרכז המבקרים ביקב פסגות צופה אל נוף בראשית יפיפה, אזור זה היה משופע בכרמים וביקבים בעת העתיקה אשר שרידיהם קיימים עד היום. במהלך הסיור נלמד על היין שנעשה באזור זה לפני אלפי שנים ועל השילוב בין מורשת יין עתיקת יומין שמקורה בימי התנ"ך וייצור חדשני ומתקדם המאפיין את יקב פסגות, נכיר גם את סיפורו המופלא של חבל ארץ בנימין וחשיבותו דרך סיפורי התנ"ך שהתרחשו בחבל ארץ זה בתקופות הקדומות והחיבור המיוחד שלו לשורשינו ההתיישבותיים, החקלאיים ולתעשיית היין כיום.

ביקב מגוון אפשרויות לסיור ואירוח. משך הסיור כ-שעה והוא כולל תצפית במרפסת הנוף, ביקור במוזיאון היין בכניסה ליקב, הדרכה ואפשרות לטעימה ממבחר יינות יקב פסגות.
ניתן להוסיף פלטת גבינות/ קפה ועוגה/ ארוחת יקב קלה בתוספת תשלום ובתיאום מראש


מהלך סיור ביקב:

הסיור ביקב מתחיל במבואה בכניסה הראשית בה נמצא מוזיאון היין העתיק, משם נתקדם למרפסת הנוף אשר למולה נפרש נופם המרשים של ערוץ נחל מכמש הסמוך לאם הדרך הקדומה והעדכנית לירושלים.
לאחר מכן נרד למרפסת היין, חדר ייחודי ומעוצב להפליא הצופה למרתף החביות אשר אפוף כולו בניחוחות יין, כאן נלמד על ייצור היין והביטוי היינני והייחודי של איזור בנימין ביינות היקב. נמשיך בטעימות ממגוון יקב פסגות, נלמד איך טועמים יין וכיצד נכון לשתות אותו על מנת להפיק הנאה מרבית לשותה.

לכל סיור ניתן להוסיף פלטת גבינות ומטבלים, קפה ועוגה ועוד בתוספת תשלום ובתיאום מראש.

שעות פעילות:
ימים א'-ה' 09:00:17:00
יום ו': 09:00-13:00

לתיאם ביקור ביקב: 
02-9979333 | [email protected]

נשמח לארח אתכם לביקור וסיור איכותי, טעים ומרתק, ליצירת קשר / לתיאום סיור מראש השאר פרטים או חייג אלינו: 02-9979333

שעות פתיחה:

א-ה' 9:00-17:00,  יום ו: 9:00-13:00

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן